דואו המחודש בעיתונותלרכישת שובר מתנהלהזמנות חייגונווטו אלינו

יום כיף בתל אביב

יום כיף בספא תל אביב - דואו ספא הרודס

שגרת החיים שלנו כל כך עמוסה שלעיתים אנחנו שוכחים את עצמנו. אתם בוודאי מכירים את זה, עובדים קשה, הזמן טס ולא השקענו בגוף, בנפש ובזוגיות שלנו. דואו ספא הרודס הוא המקום שלכם לעשות עצירה, לקחת יום כיף בתל אביב, ליהנות ממסאז' זוגי מפנק בספא רומנטי, נעים שיעטוף אתכם באווירה של רוגע ושלווה שתאפשר לכם לשכוח לרגע את לחצי היום יום. 

דואו ספא בתל אביב - יוצאים ליום כיף מרענן

דואו ספא הרודס הוא ספא בתל אביב לזוגות. מקום נעים ושלו עבור זוגות ליהנות יחד, לצבור אנרגיה מהשגרה המתישה בעזרת מסאז' זוגי מפנק שלאחריו תוכלו לנצל את קרבתנו לים ולבלות יחד על חוף הים התל אביב, פשוט יום כיף בתל אביב.

דואו הרודס הוא מקום נפלא ליום כיף. מסאז' זוגי מפנק ובנוסף תוכלו ליהנות מעוד פינוקים רבים שספא עצמו שיבטיחו לכם יום שכולו כיף ושלווה. בין אם אתם באים עם הבן או בת הזוג, החברה הטובה, קרוב משפחה או אחד ההורים אנחנו נשמח להיות שם עבורכם ולהטיח לכם יום כיף בתל אביב שלא תשכחו לעולם. 

בניגוד לבתי ספא מחוץ לתל אביב או באזור אחר בתוך תל אביב דואו ספא הרודס ממוקם ממש על חוף הים. אז תוכלו לבנות את יום כיף בתל אביב בשילוב עם בילוי על חוף הים לחוויה נהדרת ומרוממת של שלווה וכיף. 

שוברים את השגרה בעבודה - ופותרים את כאב הגב המציק...

רובנו יושבים כל היום מול המחשב, מרוכזים ומכופפים, כאב הגב כבר הפך חלק מהשגרה עד שאנחנו כבר לא יכולים לשבת בגב זקוף, תחושה של רוגע היא זרה לנו והמתח הוא המוכר. לפעמים כל מה שאנחנו צריכים זה יום אחד של פינוק וכיף כדי להטעין מחדש את המצברים ולדהור קדימה. יום אחד של פסק זמן מהעולם, מהלחץ, עבודה, ילדים ואחריות כדי להירגע, להיות עם מישהו אהוב ולהתפנק. 

מתנה לכם ולאחרים

מסאז' זוגי מפנק יכול להתאים כמתנת יומולדת לאהובה או אהוב, חבר או חברה טובים, הורים או אדם יקר שלדעתכם היה רוצה יום כיף בתל אביב אך לא היה מפרגן אותו לעצמו. זו מתנה מדהימה גם לעצמכם, לא צריך לחכות לתירוץ או סיבה מיוחדת אלא רק לרצות שקט ושלווה ליום פינוק אחד. 

אין כמו יום כיף בספא תל אביב

ממש חבל לבזבז את המזג האוויר הנעים בחוץ ולא לקפוץ אחרי יום הפינוק דואו ספא הרודס לים אשר נמצא ממש במרגלות הספא. לקחת ספר, לאכול ארוחת ערב מוקדמת וליהנות מבריזה נעימה אחרי שהגוף השתחרר והנפש רגועה מיום הפינוק בדואו ספא הרודס.

תוכלו להפוך את יום הכיף הזה ליום חופש של ממש, ולשבת באחד מבתי הקפה התל אביביים על הים אחרי המסאג' או אפילו ללכת על חוף הים לעצור את השגרה המייגע ולהחליפה בשמש ובניחוח המשכר של הגלים התל אביביים. 

אז פרגנו לעצמכם יום כיף בתל אביב  - עם דואו ספא הרודס

 

יום כיף ומהנה בתל אביב
דורג על ידי רוני אלמן
5

  • יום כיף ומפנק בתל אביב