דואו המחודש בעיתונותלרכישת שובר מתנהלהזמנות חייגונווטו אלינו

אילו מסאז\'ים מומולצים בחורף

מסאז'ים מומלצים לחמם את החורף

ביקור בספא הוא עניין מומלץ בכל עונות השנה, אך בייחוד בחורף. בתקופת החורף, אנו נוטים להסתגר יותר בבית ולהיות פחות פעילים פיזית, עניין הגורם למחזור הדם להיות "סטטי" יותר, בניגוד לקיץ. בנוסף, הקור המאפיין את הקיץ לרוב גורם לשלל בעיות, ובכלל זה מחלות צינון, שרירים תפוסים וכואבים ועוד. אחת הדרכים היעילות ביותר להמריץ את מחזור הדם ולשחרר את השרירים, הינה באמצעות מסאז' מפנק. למסאז' זה ניתן ואף רצוי ללכת עם בן או בת הזוג, על מנת להעצים את החווייה ולקבל יחד מסאז' זוגי מדהים, שיסייע לנו לחוש נמרצים ורעננים יותר. עיסוי זוגי מפנק יכול גם לתרום רבות לזוגיות, שכן הוא מאפשר לבני הזוג לחדש יחד מצברים, להתעדכן ולנוח יחד. ישנם עיסויים רבים אותם ניתן לבקש כמסאז' זוגי, וביניהם גם עיסויים טובים ביותר לתקופת החורף. לפני שנדון בסוגי העיסויים אלה, חשוב מאוד להבין שבטרם הזמנת העיסוי, יש לוודא כי אנו באמת מבקרים בבית ספא איכותי ומקצועי. דואו ספא הרודס הינו אחד מבתי הספא המובילים והטובים ביותר בארץ בכלל ובאיזור המרכז בפרט. בספא זה נוכל ליהנות ממגוון סוגי עיסויים איכותיים המתבצעים על ידי מעסים מקצועיים ומיומנים, בכל עונות השנה. לפניכם כמה טיפולים שיחממו את הגוף שלכם בחורף, ירפו את השרירים ואף יסייעו לכם להיפטר ממחלות החורף השונות (או לכל הפחות, לזרז את ההחלמה מהן).

סאונה

סאונה היא אמנם לא מסאז' זוגי, אך היא בהחלט אחד הטיפולים המומלצים ביותר לחורף. הן הסאונה היבשה והן הסאונה הרטובה מחממות את הגוף, משפרות את זרימת הדם ומרפות ומשחררות את השרירים. חשוב מאוד להבין כי בשל הקור המאפיין את החורף, השרירים בגוף נוטים להתכווץ, עניין הגורם לשלל כאבים שונים – וביניהם אף כאבי צוואר שיכולים להוביל למיגרנות. כאשר אנו שוהים בסאונה, יבשה או רטובה, אנו מאפשרים לשרירים להתחמם ולהשתחרר, עניין המסייע גם בנטרול כאבים ובתחושה רגועה וקלילה יותר בגוף. 

שיאצו

על פי הרפואה הסינית, ישנם מרכזי אנרגיה בגוף. מרכזים אלה נוטים לצבור עומס, עניין הגורם לשלל בעיות רפואיות. שחרור העומס במרכזי הגוף צריך להתבצע באמצעות לחיצות לאורך המרידיאנים. שיאצו הוא עיסוי שמתאפיין בלחיצות לאורך ערוצי האנרגיה (המרידיאנים) ומסייע בהקלה על בעיות רבות המאפיינות את החורף – ובכלל זה שרירים תפוסים, כאבי מפרקים ואף צינון וגודש באף.

עיסוי באבנים חמות

עיסוי באבנים חמות הוא מעין שיטת טיפול אינדיאנית במקור. מדובר בעיסוי מעולה, במיוחד בתקופת החורף. הטיפול נעשה לרוב באמצעות אבני בזלת חמות, המונחות את מרכזי האנרגיה בגוף. ראשית, האבנים החמות מחממות את הגוף וכך מסייעות לשחרר שרירים רפויים. שנית, טיפול באבנים חמות מאפשר גם להגמיש את המפרקים, להרגיע את הגוף כולו וכן לסייע לסובלים מבעיות בשכמות, בצוואר, בגב ועוד. בנוסף לכל אלה, עיסוי באבנים חמות מסייע גם בהמרצת מחזור הדם בגוף, עניין שמסייע בחידוש הרקמות ובהחזרת האנרגיה לגוף כולו. מדובר באחד העיסויים הטובים ביותר שניתן לבצע בחורף.