דואו המחודש בעיתונותלרכישת שובר מתנהלהזמנות חייגונווטו אלינו

מספר סוגי טיפולי ספא ששווה לכם להכיר

מספר סוגי טיפולי ספא ששווה לכם להכיר

יום של פינוק במלון ספא הוא תענוג לגוף ולנפש. המקום כולו מעוצב מתוך מטרה לספק לכם חוויה מענגת עם נגיעה בכל החושים. היום מתחיל בארוחה טובה, מלווה במוזיקה נעימה, המתחם כולו מעוצב בסגנון יוקרתי מרגיע והטיפולים מתבצעים על ידי צוות מקצועי של מעסים ומטפלים. אם אתם מתכננים לעצמכם יום ספא המשיכו לקרוא, כאן תוכלו למצוא סקירה קצרה של טיפולי ספא מפנקים אותם כדאי לכם לנסות.

מלונות עם ספא בתל אביב יהיו פינוק אידאלי כמתנת יום הולדת, יום האהבה, בילוי זוגי רומנטי, מתנה לעובד מצטיין, מתנה שלי לעצמי, בילוי משפחתי של אימא ובת. טיפולי הספא מענגים, מרגיעים ומהנים בכל גיל בעבור גברים ונשים כאחד.

הבחירה הקלאסית : עיסוי שבדי

העיסוי בו בוחרים רוב המטופלים המגיעים אל מלונות עם ספא בתל אביב הוא עיסוי שבדי קלאסי. אלו שאוהבים עיסויים אינם מחליפים את העיסוי השבדי, הם מחכים לו בקוצר רוח. ההשפעות החיוביות של העיסוי ניכרות בהרבה תחומים בחיים. את העיסוי השבדי מבצעים בעזרת שמנים המאפשרים תנועות עיסוי חלקות, במהלך העיסוי המעסה מפעיל לחץ ותנועות של לישה באזורים הבעייתיים. התוצאה של העיסוי תהיה הקלה בכאבי שרירים, שיפור זרימת הדם, שחרור אנרגיה חיובית, שיפור במצב הרוח, חמצון יעיל של הדם. עיסוי שבדי מבטיח לכם הנאה מושלמת לגוף ולנפש (גם סגולות בריאות וגם הפגת מתחים באחד).

הבחירה האמיצה : עיסוי רקמות עמוק

טכניקת עיסוי אותה בוחרים לרוב למטרת טיפול באזור אחד בעייתי. עיסוי רקמות עמוק מתבצע תוך הפעלת לחץ משמעותי (לא בהכרח כאב) באזורים מסוימים של הגוף. עיסוי זה מומלץ במקרים בהם הגוף סובל ממתחים נפשיים הבאים לידי ביטוי בחסימות אנרגטיות וגודש בשרירים. הבחירה בעיסוי זה מומלצת בעבור אלו המנוסים בעיסויים ומכירים את סגנון העיסוי העמוק, ספורטאים הזקוקים לטיפול בשרירים וקשישים. העיסוי טיפולי אך גם כן מענג ומפנק.

חוויה חדשה : שיאצו

טיפול שיאצו כל אחד צריך לחוות לפחות פעם אחת. מדובר בשיטת ריפוי על בסיס מגע שפותחה ביפן. לחיצות של האצבעות ואברים נוספים מפעילים לחץ באזורים האחראים על הזרימה האנרגטית בגוף. הטיפולים מתבצעים מתוך מטרה להביא את הגוף למצב של איזון הוליסטי. יש צורך במספר טיפולים על מנת להגיע לתוצאות המבוקשות. טיפולי שיאצו מחזקים את הגוף והנפש, הם הופכים את הגוף עמיד יותר בפני חולי עתידי, משפרים את כושר התנועה ומקלים במצבים של מתח נפשי. טיפולי שיאצו מומלצים לאלו שעדיין לא התנסו בחוויה של טיפול הוליסטי אנרגטי.

יעילות והנאה באחד : רפלקסולוגיה

קיימים מספר מלונות עם ספא בתל אביב בהם תוכלו לקבל טיפולי רפלקסולוגיה. אם התמזל מזלכם להגיע אל מלון ספא שכזה, יש לכם הזדמנות פז לטיפול בבעיות פיזיות, אנרגטיות ורגשיות. הטיפול והאבחון מתבצע כולו תוך התמקדות בכף הרגל. המטפל מפעיל לחיצות ועיסויים בנקודות מסוימות בכף הרגל בכדי לשחרר חסימות אנרגטיות, לשפר את תפקוד מערכות הגוף, לחזק את הגוף ולעודד ריפוי עצמי. הטיפול מומלץ במקרים של חרדות, דיכאון, עייפות כרונית, כאבי פרקים, בעיות בדרכי הנשימה ועוד. רפלקסולוגיה מתאימה לאלו שאינם נהנים ממגע של עיסוי ולחיצות בכל אזורי הגוף (טיפול זה מתמקד בכף הרגל בלבד). 

מלונות עם ספא בתל אביב