דואו המחודש בעיתונותלרכישת שובר מתנהלהזמנות חייגונווטו אלינו

מספר סוגי מסאז' זוגי שאסור לכם לפספס

מספר סוגי מסאז' זוגי שאסור לכם לפספס

מי מאתנו לא מכיר את ההשפעה של השגרה, את הלחץ שאט אט מתעמק, את תחושת חוסר האוויר שאט אט משתלטת ופשוט מאוד את הצורך בהפסקה - בכמה דקות טובות בהן אין צורך לחשוב על דבר, לארגן, לתאם, לזכור או באופן כללי לטרוח, וזאת כי כל שיש לעשות הוא פשוט מאוד להתרווח, לנשום, להירגע וליהנות ממגע נעים ומקצועי. אי לכך אם גם אתם מבקשים חופשה קצרצרה אך משמעותית, זמן איכות זוגי אמתי, השקעה בגוף ובנפש ובו זמנית פשוט ליהנות ממה שלחיים הטובים יש להציע – אתם מוזמנים עוד היום לצאת אל מסאז' זוגי איכותי, אך רגע לפני שממהרים לקבוע ולתאם זמנים, יש להבין אלו סוגים קיימים, וזאת על מנת שתקבלו את הבחירה הנכונה ביותר עבור ההעדפות האישיות שלכם.

עיסוי שוודי

אם כן אלו סוגי מסאז' אכן קיימים? ראשית נתחיל מאחד הסוגים היותר מוכרים, מעיסוי שוודי איכותי. המטרה של עיסוי מעין זה היא להרפות את כלל השרירים ועל הדרך להפחית לחצים. אנשים שעוברים את הטיפול מעידים על תחושת רעננות נהדרת ועל גוף שמרגיש כמו חדש, ועל כן ניתן להבין מדוע מדובר באחת השיטות היותר אהודות.

מסאז' איורוודה

מי שמחפש אחר טיפול פחות אגרסיבי ויותר מפנק שבין היתר מושתת על שמנים ותנועות עדינות, עשוי ליהנות ממסאז' איורוודה. מדובר בשילוב מושכל בין תנועות מרגיעות לבין מיסוך שמן מקצועי על פני הגוף. באופן שכזה ניתן לא רק להירגע, אלא על הדרך גם להגביר את זרימת הדם ולעורר את כל הגוף.

מסאז' הודי ושיאצו

עוד אופציה מרגיעה ונעימה הינה מסאז' הודי. מסאז' הודי גם כן עושה שימוש מושכל במגוון שמנים, אך במקום תנועות עדינות, הוא עושה שימוש בלחיצות ממוקדות, כך שבתום הטיפול ניתן לחוש  הרבה יותר נינוחים ושלווים. בנוסף נזכיר את השיאצו אשר מושתת על לחיצות שמועברות דרך קצות האצבעות, וזאת על מנת להצליח ללחוץ בנקודות מאוד ספציפיות בהן זורמים ערוצי אנרגיה.

החוויה הזוגית המושלמת

באופן כללי יש לדעת שמסאז' אינו רק מאוד מהנה ומרגיע, אלא בין היתר הוא גם מאוד בריא עבור כלל הגוף. בנוסף מדובר בטיפול אלטרנטיבי מוכח עבור מגוון בעיות אשר מקורן בגוף ובנפש, ולו כי מגוון סוגי מסאז' אידאליים הן עבור  חידוש זרימת הדם והפגת מתחים והן עבור צבירה מחודשת של אנרגיות. אי לכך שווה ביותר לצאת אל מסאז' זוגי, ואם כבר יוצאים אז עדיף ליהנות מחוויית ספא בבית מלון, וזאת כיוון שבאופן שכזה ניתן ליהנות מאווירה הרבה יותר ייחודית, ליהנות משאר האטרקציות במקום, להוסיף ארוחה טובה ובאופן כללי לשנות אווירה כפי שמגיע לשניכם. אז בין אם בוחרים במסאז' כזה או אחר, יש לבחור במקום איכותי ונעים, וזאת כי אם כבר מדובר בבילוי זוגי, אז ראוי שתפיקו ממנו את המיטב. תיהנו!