דואו המחודש בעיתונותלרכישת שובר מתנהלהזמנות חייגונווטו אלינו

ספא זוגי

ספא זוגי מפנק בדואו ספא הרודס

חוזרים הביתה אחרי יום ארוך מדי בעבודה, רצים לקחת את הילדים מהגן ובית הספר, וממשיכים במרתון בלתי פוסק של כביסות, כלים וארוחות המוגשות לאורך כל היום. גם אם אתם הזוג המושלם, ואתם מתחלקים בכל המטלות בבית, ושניכם עובדים, עדיין השגרה הזו

אז אם הזוגיות הזו חשובה לשניכם, מומלץ לא לשכוח את ההתחלה, הימים הראשונים שנפגשתם והתחלתם להתאהב, כל מה שרצית זה רק לפנק אותה, כל מה שאת רצית זו רק שיהיה לו טוב. הייתם משקיעים שעות רק בללטף אחד לשני את הגב, או את השיער.

זה הזמן לחזור לתחושה הזו, של ההתחלה, לתת לניצוץ הזה בעיניים לחזור.

זה הזמן למצוא את השעה שלכם ביחד ולקפוץ לספא זוגי להתפנק ביום ששייך רק לכם.

דואו ספא הוא המקום המושלם להתפנק. הספא ממוקם באווירה הפסטורלית של חוף גורדון בתל אביב, ושם בין ים לשמיים תמצאו את המקום השקט, להחזיר את הזוגיות שלכם אחורה להתחלה, לנשיקה הראשונה, להתאהבות, למבט הראשון זה בעיניים זה זו, היום שבו ידעתם שאתם שייכים אחד לשני.

זה הזמן להראות לה כמה אתה עדיין אוהב, באחד מהמיקומים המפוארים ביותר בתל אביב, מלון הרודס שהושקעו בו מעל 70 מיליון ש"ח על מנת להפוך אותו לפנינה של ממש הנחבאת על חוף גורדון בתל אביב. בתוך המלון היפהפה הזה ממוקם ספא מפנק ששירותיו לא מוגבלים רק לאורחי המלון, אלא פתוחים לקהל הרחב.

כל טיפול בספא זוגי כולל:

* עיסוי מקצועי על ידי מטפלים מנוסים

* מתקנים מפנקים כולל סאונה וכיבוד

* מתחם מפנק באיזור חוף גורדון בתל אביב

* כל טיפולי הספא בתל אביב

יום כיף בספא זוגי

ניתן להפוך את הביקור בספא ליום כיף של ממש. להתחיל את היום בארוחת בוקר מפנקת על הים, לתפוס קצת צבע, ולהמשיך בביגוד קליל אל הספא. להנות משעות של פינוק זוגי לגוף ולנפש, לנשום עמוק ולהביט זה לזה בעיניים…ספא זוגי  יכול להחזיר את הקסם.

אחרי זה תוכל לקחת אותה ליום נפלא של שופינג במתחמי הקניות השוקקים בתל אביב, ואולי לחזור עם בגד חדש, או פשוט לאכול גלידה מרעננת על החוף וללכת יחפים יד ביד כמו שהייתם עושים בהתחלה…

תנו לנו להראות לכם איך עושים את זה. באווירה היוקרתית והטהורה של ספא מפואר שרק מלון יוקרה בתל באביב יכול להציע, שם תוכלו למצוא את השקט והשלווה. מי היה מאמין שדווקא  ממש במרכז העיר הגדולה והתוססת, מסתתר לו המקום הנפלא הזה שיכול לעצור את השעון ולהקפיא את הזמן לכמה שעות, בעוד כולם רצים במהירות מהעבודה לבית ומבית לעבודה.

ואחרי שהזמנתם לכם את המסאג' הזוגי המושלם, למה שלא תזמיני גם שובר מתנה לטיפולי ספא בתל אביב ליום הולדת לחברה שלך ובן זוגה, ככה שגם הם יתפנקו ביום משלהם.

 

ספא זוגי מפנק
דורג על ידי רונן מוסקוביץ'
5