דואו המחודש בעיתונותלרכישת שובר מתנהלהזמנות חייגונווטו אלינו

סקירת סוגי טיפולי ספא ופנים מפנקים

סקירת סוגי טיפולי ספא ופנים מפנקים

שגרת היום של כולנו, או לפחות אצל רובנו, עמוסה במטלות, דאגות, מתחים ולחצים, וכל אלה משתקפים במידה ניכרת גם במראה הפנים שלנו. בהתאם מומלץ בחום לכל אחד וכל אחת, בכל גיל, לצאת מעת לעת מהשגרה הדחוסה לטובת יום כיף מפנק ולהעניק לגוף ולפנים טיפולים שישיבו להם את החיוניות ואת המראה הקורן.

אילו טיפולי ספא מומלצים במיוחד?

המקום האידיאלי לטיפולים מפנקים שממלאים אותנו באנרגיות הנכונות הוא ספא, ורצוי כמובן שיהיה זה ספא מטופח ונעים במיוחד.

את הטיפולים המתבצעים בספא ניתן לחלק לשתי קטגוריות עיקריות: עיסויים שונים וטיפולים שמתמקדים בפנים. עיסויים מומלצים במיוחד הם עיסוי שוודי, עיסוי באבנים חמות ועיסוי רקמות עמוק. עיסוי שוודי הוא אחד מסוגי המסאז'ים המסורתיים וההוליסטיים והשפעתו מורגשת בכל הגוף.

עיסוי באבנים חמות כשמו כן הוא, נעזר באבנים שחוממו לטמפרטורה מדויקת ועל כן פולטות חום שמרכך את השרירים ומרפה אותם. בדרך כלל מדובר באבני בזלת, ולרוב ישולב בעיסוי זה, שמקורו בתרבות האינדיאנית, גם טיפול בשמנים למקסימום שחרור שרירים תפוסים והקלה על כאבים בשרירים ובמפרקים. עיסוי רקמות עמוק מתאים במיוחד למי שעוסק או עוסקת בפעילות ספורטיבית, אבל לא רק. העיקרון של סוג מסאז' זה הוא שהידיים של המעסה חודרות אל עומק הרקמות ובפרט לרקמות חיבור של שרירים כדי לשחרר אותם ולהעניק למטופלים הרפיה מוחלטת שבאה לידי ביטוי כמובן גם בנפש.

מה אפשר להשיג באמצעות טיפול פנים?

במסגרת יום שכולו כיף ופינוק כדאי מאוד להעניק תשומת לב גם לפנים שלנו, שהרי זהו האיבר שמושך אליו את תשומת הלב הרבה ביותר, ועל כן אין פלא שכשהפנים קורנים אנחנו באופן כללי נראים זוהרים ואילו פנים לא מטופחים מייצרים רושם שלילי.

בימינו קיים מגוון רחב של טיפולי פנים, וניתן להשיג באמצעותם שיפור משמעותי במראה החיצוני (ואיתו כמובן גם שיפור בהרגשה הפנימית). בין השאר מאפשרים טיפולים בפנים החלקת קמטוטים, טשטוש קמטים, מיצוק עור הפנים, שיפור מרקם העור ובאופן כללי חידוש והצערה משמעותיים.

על-מנת להבטיח חיים עם איכות אמיתית ויישום מלא של האמרה המפורסמת של חז"ל, נפש בריאה בגוף בריא, כדאי לפרגן לעצמנו יום פינוק וחידוש פעם בחודש.

ניתוק מלא מהמציאות

סיבה טובה נוספת לעבור טיפולי ספא ופנים מפנקים היא שבמהלך הטיפול חווים המטופלים ניתוק מלא מהמציאות. בין אם מדובר בעיסוי רקמות עמוק שמתבצע באופן טבעי באווירה רכה ועוטפת בחום, בשקט מוחלט או לצלילי מוזיקה חרישית ומערסלת, ובין אם מדובר על טיפול פנים שגם הוא מתבצע בסביבה נעימה, מדובר על 45-60 דקות שבהן אתם שוכחים מכל המטלות והטרדות ומתרכזים בתחושות הפיזיות החיוביות מאוד. בנוסף ניתן כמובן ליהנות מכל המתקנים האחרים בספא - ג'קוזי, סאונה וכו' - וגם משהות מענגת באופן כללי במקום כיפי, ובקיצור כל מה שצריך כדי לצאת בחזרה אל העולם