דואו המחודש בעיתונותלרכישת שובר מתנהלהזמנות חייגונווטו אלינו

עיסוי לטיפול בשרירים לאחר אימון גופני

עיסוי לטיפול בשרירים לאחר אימון גופני

עיסוי רקמות עדין - הדרך שלכם להימנע מכאבי שרירים

בכדי להעניק לגוף שלכם את המעטפת הרפואית הטובה ביותר, אתם פשוט חייבים להקדיש זמן לתרגילי שחרור ולבצע עיסוי איכותי בסיומו של כל סשן. על ידי עיסוי רקמות עדין ניתן להפחית בצורה משמעותית את כאבי השרירים ולפזר באופן מהיר את חומצות החלב אשר גורמות להם. אז בנוסף לשימוש באבקת חלבון, כדאי שתקבעו לכם תור בספא.

עיסוי רפואי - אופציה נהדרת להימנע משרירים תפוסים

הספורט המקצועני אימץ לפני עשרות שנים את תחום הפיזיותרפיה והעיסוי הרפואי וכיום ניתן לראות שכל ספורטאי העילית לא מסיימים את האימון בלי עיסוי איכותי. הסיבה לכך היא פשוטה - בזמן הפעילות הגופנית אנו נוטים לבצע הארכה וכיווץ של השרירים באופן רציף ולעבוד על שרירים שאינם משמשים אותנו באותה תדירות בחיי היום יום. עיסוי רפואי דואג לשחרר את השרירים התפוסים במהירות וללא כל כאבים.

עיסוי שוודי – אפשרות אמיתית לקצר את זמני ההחלמה בין האימונים

במהלך הפעילות הגופנית מתבצעת מתיחה של השרירים עד למקסימום ובלא מעט מקרים אנו עדים לקריעה של סיבי השריר בכדי לאפשר לו להיבנות מחדש. על אף שפעילות זו היא חלק הכרחי לגדילה של כל שריר, היא לא חייבת להיות כואבת כל כך. על ידי בחירה בעיסוי שוודי, ניתן למזער את הכאבים ולצמצם עד למינימום את תהליך ההחלמה. אגב, גם עיסוי משולב יכול להועיל במידה והוא נעשה בסמוך לשעת הפעילות הגופנית.

עיסוי תאילנדי - הדרך שלכם למנוע דלקות בשרירים

פעילות אירובית מרובה עלולה לגרום להתפתחותן של דלקות מקומיות ולאלץ אתכם לחדול מפעילות לתקופה ממושכת. על ידי עיסוי תאילנדי איכותי, ניתן לעבוד באופן מתודי על השרירים השונים ולעסות בעדינות את הגידים שמקיפים אותם. עיסוי זה נעשה בטמפרטורה ייחודית ולכן הוא מתאים למניעה ולטיפול בדלקות מקומיות אשר נוצרו מפעילות מאומצת.

עיסוי הוליסטי - להרגיע את הגוף והנפש לאחר אימון גופני

העיסוי ההוליסטי צובר תאוצה בשנים האחרונות משום שהוא משלב באופן חכם בין האספקטים הפיזיולוגים לאספקטים המנטליים ודואג לחוויה מפנקת במיוחד. מעבר לעובדה שהשמנים האתרים דואגים לגמישות של השרירים שלכם, עיסוי זה מהווה הזדמנות לצאת לרגע משגרת האימונים ולהתמסר לכוח המבריא של המגע.

לסיכום, עיסוי איכותי מאפשרת לסיים כל אימון באופן מושלם וללא כל כאבים מיותרים. על ידי התאמה בין הצרכים הפיזיולוגיים שלכם לעיסוי המתאים, תוכלו ליהנות מאימונים אפקטיביים עם מינימום פציעות.