דואו המחודש בעיתונותלרכישת שובר מתנהלהזמנות חייגונווטו אלינו

טיפים לארגון מוצלח של יום האישה בספא עבור עובדות החברה

טיפים לארגון מוצלח של יום האישה בספא עבור עובדות החברה

יום האישה הוא יום מיוחד במינו ונשים רבות ממתינות בקוצר רוח להגעתו. הן יודעות שביום זה הן תקבלנה תשומת לב ויחסים מיוחדים, שייתן ויעניקו להן מתנה קטנה או שי של הערכה והוקרה ושהיום הזה יהיה מלא בהצדעה להן כנשים, לפועלן ולכל מה שהן עושות למען מקום העבודה. האחווה הנשית תורגש בכל מקום ובכל משרד והנשים ירגישו שבמשך יום אחד מיוחד - הן על גג העולם.

מי שממונה במקום העבודה על משאבי האנוש או על רווחת העובד לבטח מנסה לחשוב על רעיון מעניין, מיוחד ומקורי לציין באמצעותו את יום האישה. כאמור - מה שבדרך כלל יעבור לו במחשבות הוא הרצון לפנק את הנשים ולהוקיר אותן על מה שהן עושות. לכן - אין ספק שרעיון של ספא הוא המתאים ביותר וזה שיענה על הצרכים, הדרישות והרצונות של מקבלי ההחלטות בארגון.

מה כל כך מיוחד ביום של פינוק בספא?

יום שבו העובדות מוזמנות לאתר שמציע שירותי ספא הוא יום שבו הן יודעות שיהיה להן במהלכו פינוק רב. מדובר במקום אסתטי שמעוצב היטב, האישה יכולה להניח את חפציה בארון או בתא נעול, היא מקבלת חלוק ונעלי בית ויכולה לבחור אילו פעולות מתאימות לה, דרושות לה ואהובות עליה. ברוב המקרים היא תוכל לשהות באופן חופשי במתקני הספא, לרחוץ בבריכה מחוממת, לאכול ארוחת בוקר עשירה ומפנקת, ליהנות מעיסוי שמותאם לה ולגוף שלה או להתאמן בחדר הכושר.

כאשר מדובר על קבוצת נשים שמגיעות ביחד - הן תוכלנה ליהנות הרבה יותר, שכן הן לבטח מכירות זו את זו (או לפחות חלקן מכירות) ותהיה ז עבורן הזדמנות מצוינת לפטפט על דברים אישיים, להעמיק את ההכרות ביניהן, לשוחח על דברים שבדרך כלל נמנעים מלדון בהם במהלך יום העבודה או כמובן לנהל שיחה על נושאים הקשורים לנשים או מעניינים את הנשים בלבד. הן תחלוקנה חוויות על היותן נשים, אימהות ועובדות והיעדר הגברים בסביבה יהפוך את החוויה למיוחדת במינה.

מה עוד מתאים בתור ארגון מוצלח של יום האישה?

כאמור - יום בספא הוא מושג כללי מאד וכאשר בוחרים ממנו את מה שיהיה הכי מתאים לנשים שעובדות בארגון - קל יותר לוודא שיהיה זה יום מוצלח במיוחד עבורן. למשל, עיסוי גוף אינו זול במידה ומי מהן מעוניינת בעיסוי כזה בזמן החופשי שלה. לכן, הזמנת עיסוי או טיפול פנים כמתנה בזמן השהות בספא יהיה רעיון לא פחות מנפלא. העיסויים והטיפולים בדרך כלל מבוצעים על ידי אנשי מקצוע מנוסים שמעבר להטבת המראה והתחושה - גם ירצו שהאישה תרגיש טוב ונעים לאחר הטיפול.

יום כיף בספא הוא הזדמנות מצוינת לנוח, לקחת פסק זמן מהשגרה הלוחצת, להשאיר את המחשב והטלפון הנייד בארון הנעול ולהתמסר באופן מוחלט להנאה עצמית ולשקט הממכר. מכיוון שזו אחת המטרות של היום הזה - הרי שגם מקום העבודה ומי שארגן את הפעילות שותף לבחירה הנכונה של פעילות זו ואין ספק שהעובדות כולן, ללא יוצאות מן הכלל, תחזורנה לעבודה למחרת עם חיוך על הפנים ושמחה גדולה בלב.

בסוף היום המיוחד והמהנה אפשר וכדאי להעניק לנשים מתנות או שי קטן. כאשר בוחרים מתוך רשימה של מוצרי פרסום וקידום מכירות אפשר למצוא את הפריטים שיחזקו את הקשר של העובדות עם הארגון, בעיקר לאחר יום שכולו כיף ופינוק. מתנות ממותגות לאירועים עשויות להתאים אף הן, שכן כבר קיימת תחושת שייכות ונאמנות לארגון - וכל שנותר הוא לחזק אותה.