דואו המחודש בעיתונותלרכישת שובר מתנהלהזמנות חייגונווטו אלינו

ספא לקבוצות

חבילת ספא לקבוצות

רוצים לפנק את העובדים שלכם? לארגן יום מפנק בספא לקבוצות במרכז? ליצור קבוצה מגובשת או להוכיר תודה?

כל קבוצה צריכה מכנה משותף כדי להפוך למגובשת. יום כיף, מפגש וחוויה משותפת יהפוך את היחידים שבקבוצה למגובשים, משתפי פעולה ויוביל להיכרות בין המשתתפים ביום כיף. ספא לקבוצות במרכז יכול להיות המקום המושלם ליום נפלא עבור כל קבוצה וליצור גיבוש או להיות מתנה מפנקת במיוחד.

מה כוללת חבילת ספא לקבוצה במלון הרודס: 

עיסוי מפנק לכל אחד מהחוגגים 
ארוחת גורמה במלון 
שימוש במתקני המלון 
בריכת שחייה (בעונה)
אולם אירועים 

אנו בדואו ספא מתאימים את החבילה לאירוע שלכם, לגודל הקבוצה, סגנון אוכל מועדף, אלכהול ופינוקים נוספים.
בכל שלב תוכלו לעבור לטופס התקשרות ולקבל את ההצעה המשתלמת ביותר לספא קבוצות במרכז.

  • חבילות ספא לזוגות במבצע

האם חבילת ספא קבוצות מתאימה לכם?

דואו-הרודס מארח כל השנה קבוצות ומציע להם חוויה מושלמת. הספא מעמיד לרשות הקבוצות טיפולים מקצועיים על ידי מטפלים מנוסים, מתקנים ברמה הגבוהה ביותר כולל סאונה ובריכה (בעונה) וכיבוד מפנק.

ספא כיום גיבוש 

כולנו תפוסים מהיום יום הלחוץ שלנו והמקום הטוב ביותר לשחרר את היום יום ואת הלחץ הוא ספא מפנק.,יום גיבוש לעובדים בארגון יכול להיות משמעותי אם הוא מאורגן נכון. יום גיבוש יכול לעזור לעובדים להכיר זה את זה באווירה רגועה, ליצור חוויה משותפת והוא יכול להשפיע על שיתוף הפעולה של העובדים והערכתם לארגון גם לאחר יום הגיבוש. ספא לקבוצות בתל אביב יכול לתת את המענה המושלם לגיבוש העובדים. מקום העבודה שמפנק את העובדים שלו יזכה להערכה מצדם לאחר שיעניק להם יום מפנק והעובדים מצדם יכירו זה את זה ויצרו שיתוף פעולה בניהם לאחר שעברו חוויה משותפת יוצאת דופן.

למה דואו הרודס:

דואו-הרודס, ספא לקבוצות במרכז, מציע ימים מפנקים לקבוצות. הספא ממוקם על שפת חוף גורדון, מעוצב בקפידה ומציע מתקנים ברמה גבוהה וכיבוד מפנק לאורך כל השהות במקום.

 

זה הזמן ליצור קשר עם דואו-הרודס לקבלת פרטים נוספים