דואו המחודש בעיתונותלרכישת שובר מתנהלהזמנות חייגונווטו אלינו

ספא ליום הולדת

מבצעי ספא יום הולדת

רוצים להפתיע אדם יקר עם ספא יום הולדת במרכז? רוצים לארגן לעצמכם יום הולדת מושלם?

דמיינו לעצמכם כמה שעות בהן הכול סובב סביבכם. כמה שעות בהן הדאגה היחידה שלכם ושל הסובבים אתכם היא שיהיה לכם נעים. דמיינו לעצמכם שכל זה לא קורה בדמיון אלא במציאות. ספא יום הולדת במרכז יכול לעלות על הדמיון שלכם. 

מה כולל ספא ליום הולדת: 

  • הספא מעמיד לרשות החוגגים את הטיפולים הטובים ביותר שמתאימים להם- צוות מקצועי יתאים לכל אחד את הטיפול הנכון לו לפי העדפותיו האישיות.
  • מתקני הספא עומדים לרשות החוגגים לכל אורך השהות, ללא תוספת תשלום ובשימוש חופשי וכך התחושה היא יותר מנפלאה.
  • הכיבוד המפנק במקום מוגש לאורך כל השהות, כולל גם שתיה חמה וקרה ומשלים את האווירה הקסומה.
  • הספא שם אתכם במרכז. מרגע הכניסה אל המתחם המפואר ועד ליציאה ממנו אתם תהיו הדבר החשוב ביותר (האמת היא שאתם תרגישו את החוויה זמן רב אחרי שתצאו ממנו).

למה כדאי לחגוג יום הולדת בדואו ספא הרודס?

הספא הוא המקום המושלם לחגוג בו יום הולדת ולהיות באמת במרכז העניינים. זהו המקום שידאג רק לדבר אחד והוא אתם. את הדאגות, המתח, הלחצים של היום יום ואפילו את המחשבות איך תחגגו, תשאירו מאחור ותתנו למי שסביבכם לתת לכם את ההרגשה הטובה ביותר.

עם טיפולים מפנקים שניתנים על ידי מטפלי מקצועיים בעלי ניסיון, אתם יכולים להתפנק, אבל זה לא מספיק. דואו-הרודס עושים הכול כדי שיום ההולדת שלכם יהיה מושלם. כדי להפוך את החוויה למושלמת יעמדו לרשותכם שפע של מתקנים מפנקים וכיבוד ברמה גבוהה לאורך כל היום. צוות מתחשב ישמח לעמוד לרשותכם ולתת לכם את כל מה שמגיע לכם ויהפוך את יום ההולדת שלכם למושלם.

חבילות דואו ספא ליום הולדת לחוגגים מכל הארץ זה הזמן להתקשר אלינו ולקבל הצעה מתאימה